Ogłoszenia Parafialne 25.02.2018 r.

"

Ogłoszenia –25 lutego 2018 r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r.

  • Jak co roku, w przypadającą dziś II Niedzielę Wielkiego Postu w tzw. Niedzielę „Ad Gentes” obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pamiętamy o polskich misjonarzach pracujących w blisko 100 krajach świata ofiarując im naszą modlitwę oraz składane dziś ofiary do puszek, które pomogą misjonarzom realizować dzieła ewangelizacyjne i humanitarne.
  • Trwa okres Wielkiego Postu, w którym podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z bliźnimi poprzez ofiary złożone do skarbonki z napisem „Jałmużna postna”, pomagając w ten najbardziej potrzebującym.
  • Dziś oraz w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale po Mszy Świętej o godz. 12.00. Z udziałem w wielkopostnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzki Żali związany jest przywilej odpustu zupełnego.
  • W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godzinę 15.30.
  • W tym tygodniu przypadają także dni eucharystyczne. W piątek o godzinie 16 Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem wynagradzającym, które rozpocznie się o 15.00.
  • W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16:00 Nabożeństwo Św. Walentego za chorych i potrzebujących i Msza święta
  • W zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, i „Niedzieli”.
  • Nauki przedmałżeńskie dziś po Mszy Świoętej o godz. 12.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *