Pożegnanie ks. proboszcza Roberta Drzewieckiego

W niedzielę, 13 czerwca nasza wspólnota parafialna pożegnała księdza proboszcza Roberta Drzewieckiego, który po 11 latach pracy w naszej parafii - najpierw jako administrator, a następnie od 2013 roku jako proboszcz - zakończył w niej pracę i na swoją prośbę przeszedł na urlop zdrowotny.

Dziękujemy księże proboszczu za każde dobro, jakie było Twoim udziałem. Wierzymy, że przez Twoją posługę wśród nas - staliśmy się lepszymi ludźmi i lepszymi Chrześcijanami. Tak wiele razy cytowałeś słowa św. Brata Alberta, że trzeba być dobrym jak chleb dla drugiego, tak wiele mówiłeś o miłości bliźniego. Obiecujemy czerpać nadal z Twoich nauk i modlić się w Twoich intencjach. Życzymy Ci zdrowia i wielu potrzebnych w dalszej posłudze Łask. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *