Rok Św. Walentego

rok walentego

W 2019 roku przeżywamy w naszej parafii Jubileuszowy Rok Św. Walentego – naszego patrona, czczonego od wieków w bocznym ołtarzu naszej świątyni. Za Jego wstawiennictwem prosimy Dobrego Boga przede wszystkim o zdrowie. W każdą I sobotę miesiąca odmawiane jest specjalne, uroczyste nabożeństwo ku Jego czci, połączone z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i Mszą Świętą w intencji chorych i potrzebujących.

Rok Świętego Walentego zainaugurujemy Uroczyście 14 lutego – w dzień Jego wspomnienia, podczas Mszy Świętych. Z charyzmatem tego świętego będą również związane rekolekcje wielkopostne, które przeżywać będziemy w dniach 29-31 marca br.

Intencje do odczytania podczas nabożeństwa do św. Walentego można składać:

a) Na ołtarzu Św. Walentego

b)Pisząc na adres mailowy: robdrzew@post.pl

c)Uzupełniając formularz „Skrzynka modlitw” na naszej stronie internetowej