Wizyta duszpasterska – „kolęda” 2022, tydzień trzeci

3 stycznia rozpoczynamy w naszej parafii Wizytę duszpasterską, tzw. "kolędę". W kolejnym tygodniu odwiedzę następujące miejscowości:

pon. 17.01 - od 8.30 - Olchowiec

wt. 18.01 - od 11.00 - Helenów

śr. 19.01 - od 12.30 - Olchowiec przy rzece

Proszę o przygotowanie stołu z krzyżem, świecami i wodą święconą. Jeśli to możliwe, proszę, by domownicy przyjmowali księdza w maseczkach, zachowując zasady bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Podczas wizyty duszpasterskiej będziemy skupiać się na sprawach najważniejszych - tj. na modlitwie i przyjęciu błogosławieństwa kapłańskiego. Na dłuższe, luźne rozmowy przyjdzie jeszcze czas w ciągu roku.

W razie kaszlu, gorączki, innych oznak przeziębienia czy choroby bardzo proszę o przełożenie przyjęcia księdza na inny termin - jest to troska o siebie nawzajem i prawdziwa wspólnotowa odpowiedzialność.

Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas kolędy i przez cały rok! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *