XXII Niedziela Zwykła 04.09.2016

"Tak więc nikt z was, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem". „Bóg nie obiecywał tobie nieba bez chmur, ścieżek życia usłanych rożami: Bóg nie obiecywał słońca be deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg jednak obiecał ci siłę na każdy dzień, odpoczynek po trudzie, światło na drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń, nieśmiertelną miłość”.
Oddać wszystko Jezusowi. Jak to strasznie brzmi... Ale Jemu nie chodzi o nasze bogactwa. Jemu chodzi o nasze życie, nasze serca. To wszystko czym żyjemy.... radości smutki... grzechy i powstania... każdy dzień... każda chwila naszego życia, ta smutna i wesoła. To wszystko ma zawierzać Jezusowi. On Chce być z nami ZAWSZE! Nie bój się tego. Czyniąc to stajemy się Jego uczniami - świadkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *