Zaproszenie do modlitwy

CrdW3HuWgAES-zh

Już po raz ósmy 28 września br., w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Siostry Faustyny, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, a także w intencjach lokalnych społeczności. W Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia modlitwa ta ma szczególny wymiar.  Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, które Jezus dał św. Siostrze Faustynie, może włączyć się każdy. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – to można połączyć się duchowo. Zapraszamy do modlitwy również mieszkańców naszej parafii. To tylko chwila...

MODLITWA ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. KS. MICHAŁA SOPOĆKI

Miłosierny Boże, Ty uczyniłeś sługę swego bł. ks. Michała Sopoćko apostołem Twego nieograniczonego Miłosierdzia i żarliwym czcicielem Maryi, Matki Miłosierdzia. Spraw, abym dla rozsławienia Twego Miłosierdzia i rozbudzenia ufności w Twoją ojcowską dobroć, otrzymał(a) łaskę... za jego wstawiennictwem, o którą Cię proszę, przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Ojcze nasz ..... Zdrowaś Maryjo..... Chwała Ojcu .....

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *